Завантажити PDF

КІРОВОГРАДЩИНА – РЕГІОН, ДЕ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАД СТВОРЕННЯМ СПРИЯТЛИВОГО БІЗНЕС-КЛІМАТУ

Здійснити державну реєстрацію бізнесу в області - можливо за 1 добу.

Для цього в усіх містах і районах області діють 25 Центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), які надають послуги із державної реєстрації юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Роботу ЦНАПів забезпечують 61 адміністратор та 59 державних реєстраторів.

Тим самим створено умови для того, щоб в одному місці представники бізнесу та інвестори мали можливість отримати понад 100 видів різноманітних послуг (від реєстрації бізнесу та майна до документів дозвільного характеру), інформація про які розміщена безпосередньо у ЦНАПах, на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

Застосовується гнучкий графік роботи ЦНАПів: розширені години роботи до 6 днів на тиждень та без перерви на обід; надаються супутні послуги (виготовлення копій документів, продаж канцелярських товарів тощо).

У ЦНАПі м. Кропивницького здійснюється прийом суб'єктів підприємницької діяльності та громадян із застосуванням електронної системи керування чергою.

Центр надання адміністративних послуг у м. Кропивницький

Для вивчення реального стану якості надання послуг проводиться "Громадський моніторинг" надання адміністративних послуг.

Центр надання адміністративних послуг у м. Олександрії

Облдержадміністрація, райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування відкриті для співпраці із бізнесом.

Для стимулювання розвитку підприємницької діяльності, його ресурсно-інформаційної та фінансової підтримки в області функціонують:

- координаційна рада з питань розвитку підприємництва при обласній державній адміністрації (контактний телефон: (0522) 24 13 55);

- обласна рада підприємців (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);

- Регіональний фонд підтримки підприємництва в області (контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, веб-сайт: http://www.pidpriem-gue.kr.ua)

- регіональний фонд підтримки підприємництва в Олександрійському районі (контактний телефон: 068 069 69 55);

- міський фонд підтримки підприємництва в м. Олександрії (контактний телефон: (05235) 7 10 97).

Обласна державна адміністрація співпрацює з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю у сфері інвестиційної та інноваційної діяльності.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (веб-сайт: http://www.chamber.kr.ua) здійснює повний комплекс послуг із забезпечення зовнішньоекономічної діяльності (сертифікацію, експертизу тощо), інформаційно-консультаційних послуг (підготовка презентацій українських компаній, допомога у підготовці та написанні бізнес-планів тощо).

Розроблено та рішенням обласної ради від 19 травня 2017 року №283 прийнято Програму впровадження регіональних наукових досліджень у промислове виробництво Кіровоградської області на 2017-2020 роки.
­