25 жовтня 2018 року відбулось засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області (далі – РФПП). На засіданні розглянули заявки щодо надання фінансової допомоги суб’єктам господарювання на реалізацію бізнес-проектів.

За результатами конкурсного відбору Наглядова рада РФПП підтримала надання фінансової допомоги ПСК "Долина – СТ" (місто Долинська). Проект передбачає організацію виробництва заморожених борошняних напівфабрикатів та переробку плодово-овочевої продукції із застосуванням сучасних технологій.

Для реалізації проекту ПСК "Долина – СТ" планує закупити сучасне обладнання – тістоміс, морозильні камери, шаткувальну машину, м’ясорубку промислову та машини для формування напівфабрикатів, пакування і етикування готової продукції.

Внаслідок реалізації проекту буде створено 10 нових робочих місць.