Голова Петрівської райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара оглянули об’єкти будівництва в селищі Петровому.
У центральній районній лікарні тривають ремонтні роботи на четвертому та п’ятому поверхах головного корпусу. Як запевнив підрядник, на четвертому поверсі, де знаходиться реанімаційне і хірургічне відділення, вже до кінця березня всі роботи будуть завершені. Будівельні бригади розпочнуть ремонт на п’ятому поверсі головного корпусу. Наступний етап – наповнення відділень лікарні необхідним обладнанням, апаратурою, та забезпечення персоналом.
Керівники району також оглянули вже відремонтоване приміщення терцентру. У будівлі за досить короткий час виконано багато робіт – перекрито дах, замінено вікна та двері, встановлено опалення, виконано внутрішні роботи. Тепер в цьому затишному і зі смаком облаштованому приміщенні будуть надаватися послуги перукаря, швачки та медичні послуги.
Продовжили огляд об’єктів будівництва в Петровому візитом до районного Будинку культури. Ремонтні роботи тривають у фойє приміщення. Потім бригада розпочне ремонт у глядацькій залі.