ЗАПРОШУЄМО

до участі у найбільшому спеціалізованому заході

в сфері інвестицій в проекти та об'єкти нерухомості

"The International Property Show"

з 26 по 28 березня 2019 року в м. Дубаї, ОАЕ

 

За інформацією Торгово-промислової палати України, у м. Дубаї, ОАЕ

26-28 березня 2019 року відбудеться - the International Property Show – найбільший спеціалізований захід в сфері інвестицій в проекти та об'єкти нерухомості.

The International Property Show є ключовим заходом для інвестиційних і фінансових компаній, девелоперських та будівельних компаній з різних країн світу, які зустрічаються для обговорення поточної ситуації на світовому ринку нерухомості, презентації проектів і готових об’єктів нерухомості, пошуку інвестицій та налагодження ділових взаємовідносин.

У 2018 році майже 130 компаній з 30 країн презентували свої проекти, виставку відвідало понад 20 тисяч професійних відвідувачів зі 140 країн, де 63% відвідувачів були представниками інвестиційних компаній. За результатами роботи виставки були досягнуті домовленості та укладені контракти на понад 1 млрд. доларів, а більше половини представників інвестиційних компаній заявили про наміри вкласти кошти або стати партнерами проектів протягом найближчих місяців.

У рамках the International Property Show також проходять профільні конференції та презентації, В2В сесії з потенційними партнерами та інші ділові заходи. Додатково для учасників і відвідувачів діє он-лайн система Business matchmaking для більш ефективної презентації проектів і проведення переговорів з потенційними інвесторами.

У поточному році Торгово-промислова палата України формує національний стенд  України на the International Property Show. Вартість участі від 8 000 доларів США. До вартості входить – робоча зона, інформаційна стійка, барний стілець, стіл, два стільці, індивідуальне брендування.

Торгово-промислова палата України запрошує компанії приєднатись до національного стенду України на найбільшому профільному заході Близького Сходу – the International Property Show. Це можливість для компанії презентувати проекти широкому колу інвесторів з різних країн світу, налагодити ефективну співпрацю та отримати практичний результат від участі в заході.

З питань участі просимо звертатись:

- Голято Андрія +380 (67) 662-96-56; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- Малаховської Станіслави +380 (44) 279-17-50, (067) 232-92-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Детальна інформація про захід на офіційному сайті -http://www.internationalpropertyshow.ae/.

 

­