Якщо у 2016 та 2017 роках у Кропивницькому була єдина в Україні локація проведення цього конкурсу, то у 2018 Льотна академія НАУ стала центральною локацією для проведення хакатону, до якої приєдналися ще чотири локації:

• м.Харків, ХАІ - локацію у себе створили дворазові призери Global Game Jam Ukraine
  • м.Київ, Факультет інформаційних технологій КНУ ім.Шевченка - команда факультету взяла друге місце на Global Game Jam Ukraine 2017, а в червні 2017 Льотна академія і КНУ провели перший в Україні Amazon Developer Day.
  • м.Рівне, Платформа "Простір" Національного університету водного господарства та природокористування – локацію організовує студія Zargava Games.
  • м.Одеса, Національна академія харчових технологій - команда ОНАХТ бере участь в Global Game Jam Ukraine з самого його старту в 2016 році, обіймала призові місця, представляла свої ігри на конференціях White Nights, Get IT і Casual Connect.

Також хакатон є особливим для Кропивницького у цьому році ще й тому що доцент кафедри інформаційних технологій академії, кандидат технічних наук Олексій Ізвалов є регіональним координатором Global Game Jam - 2018 серед країн Східної Європи. А саме, він координує проведення Всесвітнього хакатону у таких країнах як Україна, Білорусь, Естонія, Литва, Латвія, Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина.

Конкурс відбувався протягом двох діб у 800 містах світу, де зібралися 42 000 ентузіастів і професіоналів ігробудівництва.

В Україні на п’яти локаціях зібралося 354 учасника та створили 88 проектів, з них 99 учасників у Кропивницькому створили 29 цікавих проектів. У Кропивницький на локацію окрім місцевих ІТ-шників завітали гості із Добровеличківського району, міст Черкаси та Київ.

Окрім комп’ютерних проектів учасники представили кілька цікавих ігор з роботоконструкторів, за що отримали спеціальні призи від організаторів.

Перші підсумки хакатону, що стосуються локації, яка проводилася в нашій області вже підведено, а саме визначено три гри, які сподобалися журі найбільше. Перше місце розділили дві команди Right Way та Cube Switch, третє місце – TransoPokalipsis. Впритул наблизилися до переможців The Gears, Rodot, Attention Rush. Приз глядацьких симпатій виборола гра Confrontation.

Підведення підсумків по Україні відбудеться 6 лютого о 12.00 у Льотній академії НАУ у Кропивницькому.