07 червня 2018 року планується проведення регіонального форуму "Український індустріальний день" (далі – Форум) в рамках Українського індустріального тижня, що проводиться в Україні з 04 по 08 червня 2018 року під патронатом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day).

Місце проведення:
Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата,
м.Кропивницький, вул.Преображенська, 79-а

Організатори Форуму:
Кіровоградська обласна державна адміністрація;
Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата,
Агенція регіонального розвитку Кіровоградської області.

Метою Форуму є налагодження конструктивного діалогу між бізнесом і владою щодо формування та реалізації ефективної промислової політики, презентація потенціалу області у сфері індустріального розвитку та пошук можливостей налагодження співпраці з європейськими партнерами.

Напрацьовані під час Форуму рекомендації та пропозиції будуть направлені Міністерству економічного розвитку і торгівлі України для врахування під час доопрацювання проектів Стратегії розвитку промисловості та відповідного Плану заходів до Стратегії.

У рамках програми Форуму передбачається проведення 4-х тематичних секцій, під час яких будуть обговорені тенденції та стратегічні пріоритети розвитку провідних галузей промисловості області, зокрема: машинобудування та добувної галузі, переробної і харчової промисловості, а також перспективи впровадження ІТ- технологій та робототехніки.