Про це повідомила на апаратній нараді тимчасово виконуюча обов»язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, зазначивши, що робота з підготовки Стратегії розвитку триває. Наразі, робочою групою завершено перший етап підготовки: проаналізовано стан соціально-економічного розвитку області, демографічну ситуацію та ситуацію з трудовими ресурсами на Кіровоградщині.
Наступний етап – не менш відповідальний і передбачає формування Плану заходів з реалізації даної Стратегії. Важливою складовою Плану є інвестиційні проекти, проекти регіонального розвитку територій.
Звертаючись, у зв’язку з цим, до керівників райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, Світлана Лобанова нагадала, що на початку року кожна територія сформувала план перспективного розвитку. Частина регіональних проектів уже в роботі, деякі ще в планах.
– Звертаюсь до всіх вас – зазначила т.в.о. голови облдержадміністрації, – ще раз зустрітися з підприємцями, представниками бізнесу на своїх територіях. Обговорити з ними питання, що стосуються реалізації запланованих регіональних проектів.
На проведення такої роботи відведено тиждень. Протягом цього часу до обласної державної адміністрації мають бути подані пропозиції по інвестиційних проектах регіонального розвитку для внесення їх до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Кіровоградщини на 2021-2027 роки.
– Ми хочемо бачити ці проекти як інвестиційну складову майбутнього Плану, – наголосила Світлана Лобанова. – Як проекти, що матимуть важливе значення для розвитку реального сектору економіки нашої області.